Yeni müşterilerimize özel %15 indirim fırsatını sakın kaçırmayın! İndirim Kodu: YENIMUSTERI15

KULLANIM ŞARTLARI

FHBİLİSİM.COM

FHBİLİSİM.COM KULLANIM ŞARTLARI

Kullanım Şartları

FH Bilişim Hizmetleri, gerek gördüğünde sözleşme koşullarını her an güncelleyebilir.
Sözleşme en güzel halini FHBİLİSİM.COM adresinden okuyabilirsiniz

Kişisel Bilgiler

FH Bilişim Hizmetleri üzerine kayıt olmak için kimlik bilgileri istenmektedir bu bilgiler fhbilisim.com bünyesinde barındırılıp 3.taraf kişiler ile paylaşılmamaktadır

Kötü Amaçlı Program,Trojen

Sunucularınıza indirdiğiniz tüm içerikler müşteri sorumluluğundadır sürekli olarak sunucuya kötü amaçlı yazılım kurulması sonucunda fhbilisim.com sunucunuzu kapatma hakkına sahiptir

Sunucu Üzerinden Saldırı Çıkışı

fhbilisim.com sunucularınız müşteri adına kayıt yapılmaktadır,kimlik bilgileri dahil olmak üzere.
Adınıza / kimliğinize kayıtlı IP adreslerinden / adreslerine herhangi bir aksi durumda şikayet / saldırı gönderme işlemlerindeki haklarını fhbilisim.com saklı tutmaktadır.

Uptime Garantisi

FH BİLİSİM olarak müşterilere bir Uptime garantisi veriyoruz, veri merkezimizin bize sunmuş olduğu uptime %99,9 olarak Tier 3 kabinde müşterilere hizmet sağlamaktayız

7/24 Teknik Destek

fhbilisim.com Olarak alanında ilgili yetkili ekibimizle müşterilerimize 7/24 saat destek sağlıyoruz.Tüm hizmetlerimizde ücretsiz destek sağlıyoruz

Hizmet Para İadesi
1. Hizmet iptal sözleşmesine göre işlemler gerçekleştirildikten sonra en geç 3 gün içinde iade edilir. Daha sonrasında ise hizmet iptali yapılabilir, kullanılan günler düşülür ve sistemimize kredi olarak eklenir.
2. İptal edilen süre ve hizmet ücretleri hesaplanır ve tarafınıza iletilir ve ardından kabul edildikten sonra iade işlemleri başlatılır ve %25 kesintisi sağlanır ardından sisteme krediniz eklenir.
3.Ücret iadesi yalnızca aylık olarak alınmış olan web hosting ürünleri için geçerlidir. Bu nedenle diğer ürünlerimiz için ne yazık ki ücret iadesi mümkün değildir.
4.Ücret iadesi 3 gün içinde yapılmaktadır ve sadece aylık ödemeleri kapsamaktadır. Ücret iadesi müşterimizin fhbilisim.com adresi üzerinde müşteri alanında bulunan hesabına bakiye olarak iade edilecektir.
5.Müşterilerimiz kurmuş oldukları yazılımların firmamızdan almış oldukları vds hosting ve reseller ürünlerinde çalışmaması nedeniyle ücret iadesi talep edemezler.
6.Müşteriler arası kredi satışı kesinlikle mümkün değildir, eğer ki hesabınızı başka kişilerle satış olarak paylaşırsanız yapacağı işlemlerden siz sorumlusunuzdur. Bunu engellemek amacıyla fhbilisim müşteriler arası hizmet ve kredi aktarımı hizmetini sağlamamaktadır. Krediyi veya hizmeti farklı müşterilerden alıp dolandırılan müşterinin hakları fhbilisim.com sorumluluğunda değildir.
Ücreti Ödenmeyen Hizmet
Ücreti ödenmemiş sunucu fhbilisim bünyesinde maxiumum 2 gün tutulduktan sonra geri getirilemeyecek halde hizmeti iptal eder ve siler
Ücret ödenmemesi sonucunda iptal veya fesih edilen hizmetler gün içerisinde geri getirilemeyecek şekilde silinir. Kullanıcı paneline sonlandı olarak yansıtılır, bilgilerin veya verilerin kaybolmasından fhbilisim sorumluluk kabul etmez.