Yeni müşterilerimize özel %15 indirim fırsatını sakın kaçırmayın! İndirim Kodu: YENIMUSTERI15
Ücretsiz SSL Ücretsiz Yedekleme %99.9 Uptime

Uygun Fiyatlı Plesk Hosting Satın Al

15TL'Den Başlayan Fiyatlarla!

Limitsiz Performans Plesk Web Hosting Kirala

Kullanmak İstediğiniz Plesk Hizmeti Hemen Seçebilir Ve Anında Teslim Alabilirsiniz

HOSTİNG EKO

20/Aylık

Yeniler için en iyisi

1 Domain Barındırma
1 GB SSD DİSK
20 Adet E-Posta
1 GB RAM
1 Core İşlemci
Limitsiz Trafik
Ücretsiz SSL
HOSTİNG ULTRA

25/Aylık

Populer

1 Domain Barındırma
2 GB SSD DİSK
20 Adet E-Posta
1 GB RAM
1 Core İşlemci
Limitsiz Trafik
Ücretsiz SSL
HOSTİNG PRO

35/Aylık

Profosyoneller İçin

Limitsiz Alan Adı Barındırma
Limitsiz GB SSD DİSK
Limitsiz E-Posta
4 GB RAM
3 Core İşlemci
Limitsiz Trafik
Ücretsiz SSL
Ücretsiz SSL
Satın alacağınız sınırsız hosting paketleri içerisinde yer alan tüm siteleriniz için ücretsiz Let's Encrypt SSL sertifikası sorunsuz biçimde kurulabilmektedir
Ücretsiz Yedekleme
Sınırsız web hosting hizmetlerimiz içerisinde sitelerinizin günlük ve aylık biçimde incremental olarak yedekleri alınmaktadır.
%99.95 Uptime
Dünya standartlarında üstün teknolojiye sahip veri merkezlerimiz üzerinden sizde %99.95 core network uptime garantisi ile hizmet alabilirsiniz.
Zararlı Dosya Koruma
Paylaşımlı hosting sunucularımızda eş zamanlı ve haftalık olarak devamlı malware detection çalışıyor. Herhangi bir zararlı dosya tespiti anında sistem tarafından karantinaya alınıyor.
Limitsiz Alt Özellik
Dünya standartlarında birbirinden farklı Türkiye'deki hosting firmaları tarafından sağlanmayan SSH (Terminal), Uzak MySQL, Git ve daha pek çok sınırsız özellik bir arada yer alıyor.
Zararlı Bot Engelleyici
Bad Bot Blocker (Kötü Bot Engelleme) ile sitenizin zararlı botlar tarafından taranması engellenir. Böylelikle aşırı kaynak kullanımı engellenir ve siteleriniz yavaşlamaz.
Türkçe Panel
Satın aldığınız hosting hizmetini yönetmek için kullanacağınız plesk kontrol paneli Türkçe olarak kolay bir şekilde kullanılabilmektedir
7/24 Destek
Uzman ve güler yüzlü teknik destek ekibimizle 7/24 olarak sizlere destek veriyor ve her geçen gün destek kalitemizi arttırıyoruz. 7 gün 24 saat bizimle iletişim kurabilirsiniz.
datacenter
Uptime
Uptime sizin web sitelerinizin aktif kalma süresini göstermektedir. Uptime garantisi yüksek olan firmalarda siteleriniz aktif olur ve bu sayede sitelerinize giriş yapan kişiler sorun yaşamaz. Aynı zamanda Uptime garantisi yüksek olması dışında teknik destek konusunda iyi olmalı bu sayede anlık bir kesintide direkt bilgi sağlanıp yardım alınmalıdır.
Trafik Limiti
Trafik limiti düşük olursa sayfalarınıza gelen istek sayısı ve boyutunu hesaplanarak belirlenen limite ulaşıldığında yavaşlatılması yada erişimin kesilmesine sebep olabilir. Bu yüzden trafik limiti düşük olursa sayfalarınızdaki dosyaları küçültmek veya CDN hizmeti kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
Disk Alanı
Disk alanı yetersiz olursa sayfalarınızdaki dosyalarınız eksik olur ve bu yüzden sitelerinizde eksiklikler olmaya başlar. Bu yüzden sitelerinizdeki dosyaları sıkıştırmak resimlerin ve videoların boyutunu küçültmek zorunda kalabilirsiniz, ek olarak CDN hizmeti kullanmak zorunda kalabilirsiniz.
Plesk Hosting

Plesk Hosting; bir internet sitesini barındırmak için satın alınan hizmettir. Plesk Hosting sizin ihtiyaçlarınıza göre farklı paketlerle sunulmaktadır.

Plesk Hosting başlıca; birden daha az web sitesi veya alan adı barındıran siteler, web geliştiricilerin sitelerini test etmesi, kişisel web sitelerini kuran kişiler tarafından kullanılmaktadır.

Plesk Web Hosting satın alırken bazı özelliklere dikket etmemiz gerekmektedir çünkü site kalitenizi etkileyebilir.

Plesk Aldıktan Sonra Yükseltme Yapabilirmiyim?

Evet sunucu kiralama işlemini yaptıktan sonra Plesk sunucu özelliklerinizin yetersiz olduğunu anladığınz zamanda yükseltme yapabilirsiniz.

FHBİLİSİM.COM
Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça sorulan soruları sizler için sıraladık,satın almadan önce aklınıza takılanları buradan okuyabilirsiniz.

Hosting Web sitenizi 7/24 aktif tutmanızı sağlayan hizmettir.

Plesk; Plesk INC Firması tarafından yayınlanan bir web hosting yazılımıdır. Programlama dili olarak PHP kullanmaktadır.

Otomasyon sistemi kullandığımız için ödemeniz bizler tarafından onaylanır onaylanmaz hemen ürününüzü hesabınıza tanımlıyoruz. Ortalama 5 DK sürmektedir.